matkad soovitus soomaa pildid ja jutud tellimine/kontakt
soovitus
milline jõgi valida?
mida selga panna?
kanuuga kummuli
mida näha saab?
 
avalehele
Väike vihje -

kui Sa pole päris kindel selles, mida tahad, luba meil soovitada :)

Võib juhtuda, et me soovitame märksa pikemat või ka lühemat või hoopis kanuumatka ja rabaga kombineeritud matkateekonda, kui meie kodulehel loetletute hulgast leida võib. Miks?

Meie eesmärgiks on matkaga ja veedetud päevaga rahulolevad matkajad. Meie eesmärgiks ei ole kõigi matkade alustamine või lõpetamine ühel ja samal kohal ning muutmatult samade päevateekondade pakkumine.
Inimeste ootused matkale on erinevad. Ka matkajad on erinevad, ning kõigile ei sobi samad asjad. Noored või eakamad, sportlikud ja aktiivsed või rahulikud ja mugavamad,  ainult täiskasvanud  või õpilasrühmad või lastega perede üritus - kellele erilisi ekstreemsusi, kellele parajat sportlikku pinget, kellele lihtsalt hästi rahulikku päeva looduses - ka niisugused matkarühma omadused mõjutavad matka valikut, et kõik end õhtul hästi tunneksid ja matkapäevaga rahul võiksid olla.

Erinevatel aastaaegadel on jõed ja loodus erinevad ning see, mis ühel aastaajal silmale kaunis ja hingele meeliülendav , võib teistes oludes olla  väsitav ja tüütu.
Mõnikord suurte vihmasadude järel ei pääse igale poole jõekaldale või ka rabaserva matka alustamiseks ligi, mõnikord liiga madala
veetaseme ja vohava taimestiku tõttu pole kõik jõelõigud mõnuga matkatavad .
Tavapärane matkateekond võib väga kõrge veetasemega muutuda suure voolukiiruse tõttu  ootamatult lühikeseks või madala
veetasemega väga aeglase voolu ja suvelõpus vohava taimestiku tõttu väsitavalt pikaks.

Me tunneme siinset loodust ja  jõgesid ja me tunneme natuke ka matkajaid :)
Me usume, et koos leiame teie grupile parima matkateekonna ja päevatee pikkuse, mis sobib teie grupi võimete ja soovidega ning
matkaaja ilmastikutingimustega.

Küsi lisainfot tel. 52 51113 või siit.